GREENPACK - 2011 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
 
 


"Opakowanie - Twój niewidoczny handlowiec"


Firma Green Pack wobec rosnących wymagań swoich Klientów, przedstawia usystematyzowaną tematycznie ofertę na różnorodne opakowania i artykuły jednorazowego użytku dla klientów hurtowych jak i detalicznych.

Każdy nasz Klient znajdzie tu interesujące Go wyroby, dzięki którym świadomie może kreować własne potrzeby. Dla potrzeb Klienta są projektowane opakowania, wdrażane do produkcji kierowane na rynek, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Alternatywą wyboru opakowania dla odbiorcy jest: jakość, wielofunkcyjność, niepowtarzalność, specjalistyczna wiedza, dobór wzornictwa według trendów i oczekiwać ostatecznego Klienta, szerokie możliwości indywidualnego wyrazu np. przez nadruk, kształt itp.

Jesteśmy między innymi partnerami handlowymi fabryk opakowań: CEDO Sp. z o.o., Huhtamaki FoodService Poland Sp z o.o., Inline Poland Sp. z o.o., Kram Polska S.A., Polpack Sp. z o.o. oraz wielu innych renomowanych producentów opakowań. W ciągłej sprzedaży oferujemy ponad 1500 wzorów towarów handlowych i kosztowych.
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Projekt: Rozwój F.P.H.U. Green Pack Tadeusz Szymanek w Wierzchowisku poprzez rozbudowę przedsiębiorstwa i uruchomienie produkcji toreb papierowych.

Nr umowy o dofinansowanie UDA-RPSL.01.02.04-00-471/09-00 z dnia 19-05-2014. Całkowita wartość projektu 1 184 652,59 zł

Wartość dofinasowania 400 244,02 zł

Firma: F.P.H.U. Green Pack Tadeusz Szymanek

Krótki opis projektu:

W celu podwyższenia konkurencyjności przedsiębiorstwa F.P.H.U. Green Pack w Wierzchowisku podjęta została decyzja o uruchomieniu działalności produkcyjnej w zakresie produkcji toreb papierowych. W tym celu zbudowana została hala produkcyjna i zakupiona specjalistyczna linia technologiczna do produkcji płaskich toreb papierowych z nadrukiem.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl.

O NAS | MISJA | PRODUKTY | EKOLOGIA | KONTAKT | PRACA